Ana sayfa yap | Sık kullanılanlara ekle << Sonraki girişinizde kolay bulmak için

30 Kasım 2010 Salı

Batmanda Evli Bir Bayanla "Yasak Ask" Yasayan Ögretmene İnfazBatman Kozluk İlçesinde infaz edilen öğretmen resimleri, resimleri fotoğrafları, öğretmen nereli, öğretmen evlimi, kozlukta öldürülen öğretmen, öğretmen öldümü, öğretmeni kim verdu, öğretmeni vuranların isimleri soyisimleri, yasak aşk yaşayan bayan kadın kim, hangi aileden, yasak aşk infazı haberi, tüm merak edilenler


Öğretmene 'yasak aşk' infazı

Batman'da evli bir bayanla yasak aşk yaşayan öğretmen'i kozluk ilçesi merkezinde infaz ettiler...


Batman'ın Kozluk ilçesi İnişli köyünde görev yapan evli ve 4 yıllık ilköğretim okulu öğretmen'i Ş. Y.(30) görev yaptığı köyde evli bir bayanla yasak aşk yaşadığı iddiasıyla Kozluk ilçesi merkezinde iki kişinin silahlı saldırısına uğradı.


Batman'ın Kozluk ilçesi İnişli köyünde görev yapan evli ve 4 yıllık ilköğretim okulu öğretmen'i Ş. Y.(30) görev yaptığı köyde evli bir bayanla yasak aşk yaşadığı iddiasıyla Kozluk ilçesi merkezinde iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Çarşı ortasında kurşunların hedefi olan öğretmen olay yerinde hayatını kaybetti. Olayın duyulması üzerine Öğretmen'in görev köyde 60 öğrencinin eğitim gördüğü İnişli köyü ilk öğretim okulunun kapısına kilit vuruldu.

ÖĞRETMEN YASAK AŞK KURBANI ...

Batman'ın Kozluk ilçesine Bağlı İnişli köyünde Görev yapan Öğretmen Ş. Y. 4 yıl önce atandığı köyde G. M. adlı bayanla yasak aşk yaşadığı iddiasıyla öldürüldüğü belirtildi. Köylülerden edinilen bilgilere göre, Öğretmen Ş. Y. dört yıl önce İnişli köyüne atandığı ve eşiyle köyde kaldığı ileri sürülürken son iki yıldır eşini Batman merkezde bıraktığı, eşinin köye gitmediği kendisinin de akşamları Batman'a döndüğü ifade edildi. Köylüler son bir ay içinde eşi askerde olan G. M. adlı kadının iki sefer ortadan kaybolduğu ve köy öğretmen'i ile ilişki yaşadığı söylentilerinin dolaştığını dedikodular üzerine adı geçen bayanın akrabaları tarafından öğretmen'in infaz edilmiş olabileceğini iddia ettiler.

Batman'ın Kozluk İlçesi İnişli köyünde görev yapan öğretmen'in öldürülmesi olayının ardından köyde eğitim ve öğretime ara verildi. Öğrenciler öğretmenlerini çok sevdiklerini söylerken Jandarma yaşanan olay üzerine bir kişiyi göz altına aldı. Kozluk ilçe jandarmasıyla polisin geniş çaplı sürdürdüğü soruşturma kapsamında öğretmen'in yasak aşk yaşadığı iddia edilen G.M. de gözaltına alındı. Olayda öldürülen öğretmen'in cenazesi otopsi raporu için Diyarbakır adli tıp kurumuna gönderildiği bildirildi.


İHA


İlköğretim öğretmeni köyde evli bir kadınla yasak aşk yaşadığı söylentileri üzerine öldürüldü

BATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde dün akşam saatlerinde vurularak öldürülen İnişli Köyü İlköğretim Okulu öğretmeni 30 yaşındaki M. Şirin Yılmaz'ın köyde evli bir kadınla yasak aşk yaşadığı söylentileri üzerine öldürüldüğü iddia edildi.

Kozluk'ın İnişli Köyü İlköğretim Okulu öğretmeni evli M,Şirin Yılmaz, dün akşam saatlerinde ilçe merkezinde uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. Öğretmenin öldürülmesi üzerine 60 öğrencinin eğitim gördüğü okul bugün kapatıldı. Köyde 4 yıldır öğretmenlik yaptığı belirtilen ve eşi Batman'da kalan öğretmen M.Şirin Yılmaz'ın köyde, eşi askerde olan G.M., adlı kadınla yasak aşk yaşadığı iddia edildi. G.M.,adlı kadının son bir ay içinde iki kez ortadan kaybolduğu ve kaybolduğu dönemlerde öğretmen Yılmaz ile birlikte olduğu dedikoduları yayıldı.

Jandarma cinayetle ilgili çok yönlü soruşturmayı sürdürürken, öğretmenel yasak aşk yaşadığı iddia edilen G.M adlı kadın ile adını açıklamadığı bir yakınını gözaltına aldı. Gözaltındaki 2 kişinin soruşturması sürdürülüyor.

DHAM. ŞİRİN YILMAZ RESİMLERİ VE OLAY YERİ RESİMLERİ :
1 yorum:

Adsız dedi ki...

Yasak ask yasayan ogretmene kanunen bi ceza uygulanmiyor mu. Benim evliligimi alt ust etti bi ogretmen kadin. Bende cezasini ceksin istiyorum kanunlar karisisinda. Yapasin ogretmenlik istiyorum. Elden hic bir sey gelmiyor maalesef. :(